2017. szeptember 29., péntek

Eredményhirdetés





Sziasztok!

Ez a verseny is véget ért. 
A történetek elejére mostmár kitettem a kapott pontokat is, illetve pár nap múlva privátba kapnak az írók egy rövid véleményt.
Először az olvasói győztessel kezdeném, mert az amúgy is látszik oldalt, így nem okoz meglepetést az itt felbukkanó cím.

16 szavazat érkezett összesen a Raboljuk el Kait! című történetre, amit Bánhegyi Tímea írt és valóban egy nagyon jól megírt novella lett, amit élmény volt olvasni, így meg is érdemli.

A győztes novella 73,7 ponttal a Felhők felett. Egy remek, érdekes, vicces és szépen megfogalmazott, kerek történet, amit akárhányszor el lehet olvasni, akkor is lebilincselő.
Gratulálunk Kimnach Szandinak, akivel fel is fogom venni a kapcsolatot a nyereménye miatt :)

Nagyon köszönjük, hogy végig követtétek a versenyt, szavaztatok és még egyszer gratulálunk a nyerteseknek.

4 megjegyzés:

  1. Sziasztok!

    Szeretném megköszönni a zsűri minden egyes tagjának, hogy nekik köszönhetően én nyertem meg a versenyt:-) Nagyon boldoggá tett, főleg azért, mert vannak napok, amikor meginog a saját magamba vetett hitem, és bár ez szerencsére nem szokott sokáig tartani, az ilyen dolgok mindenképpen megerősítenek abban, hogy érdemes folytatni. Azt leszögezhetem, hogy nem a nyeremény miatt jelentkeztem:D És igazából a nagy versenyszellem sem munkált bennem, inkább az vezérelt, hogy ez által még több ember megismerkedhet az írásommal. Meg hát két kedvenc íróm indította, szóval ott volt a helyem^^
    Szeretnék gratulálni Timinek is, amiért ő nyerte meg a közönség szavazást, ugyanis ő szintén a kedvenc íróim közé tartozik, és abszolút megérdemelte a győzelmet*.* (Én is az ő művére szavaztamXD)
    Még egyszer nagyon szépen köszönöm, és várom az értékelést:-)

    Jó hétvégét mindenkinek! (nekem biztosan az leszXD)
    Szandi

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Szia!

      Abszolút megérdemelted a győzelmet, és kifejezetten örülök, hogy a szavazásban is részt vettél :) Nem nekünk kell megköszönni, hiszen Te írtad meg, és egy olyan történetet kaptunk tőled, amit valóban élmény volt olvasni.
      Ha csak pár ember megismert ezáltal, máris jobban érzem magam, mert teljesen megérdemled. A hited pedig ne inogjon meg, mert nincs miért. Az olvasók ízlése változik, az írásstílus szintén változik az idő múlásával, ahogy a szemlélet és a gondolkozás is, de a lényeg, hogy neked tetsszen és szeresd, amit írsz és úgy lesz igazán jó, hiszen akkor szívből készül minden sor.

      Még egyszer gratulálok! ^^
      Anett

      Törlés
    2. Gratulálok Szandi, megérdemelted a győzelmet :) Nagyon jó történetet írtál, és a többi versenyzőnek is köszönöm, mert végre olvashattam újra baekyeolt, hisz mostanság a "legfelkapottabb" páros eléggé eltűnt, szóval jó volt olvasni velük egy-két történetet :) Köszönöm a szavazatokat és örülök, hogy akadtak emberek, akiknek elnyerte a tetszését a történetem :)
      Szandi neked pedig csak ne inogjon a hited semerre, hisz, mint látod nincs miért ;) szóval csak így tovább ^^.
      Köszönöm a versenyt, és azt, hogy a kedvenc párosommal sikerült indítani. ( Igen tudom ez is szavazás volt, de na. Szeretem, hogy szeretik az emberek a baekyeolt ><)
      Minden résztvevőnek és a zsűrinek is írásban gazdag szép napokat! :)

      Törlés
    3. Szia!
      Mind a kettőtök története csodás lett :)
      Abban pedig teljesen egyetértek, hogy jó volt újra sok-sok BaekYeolt olvasni, hiszen nem ok nélkül szeretik őket annyian <3
      Remélem sokat fogtok még írni ezzel a párossal és másokkal is, mert mindkettőtök írásait nagyon szeretem ^^
      Anett

      Törlés