Sziasztok!
A kitolt beküldési határidő is lejárt a mai napon. Sajnálom, hogy nem minden történet érkezett be, de ez sajnos előfordul.
A kitolt beküldési határidő is lejárt a mai napon. Sajnálom, hogy nem minden történet érkezett be, de ez sajnos előfordul.
Hamarosan kikerülnek a blogra, mi is elkészítjük a véleményeket és pontozunk is, hogy kiderüljön ki írta a legjobb történetet.
Köszönjük a munkát minden írónak. Az olvasóknak pedig jó szórakozást kívánunk majd a történetekhez!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése