2017. szeptember 5., kedd

Beküldés lezárva! Hamarosan érkeznek a történetek



Sziasztok!

A kitolt beküldési határidő is lejárt a mai napon. Sajnálom, hogy nem minden történet érkezett be, de ez sajnos előfordul.
Hamarosan kikerülnek a blogra, mi is elkészítjük a véleményeket és pontozunk is, hogy kiderüljön ki írta a legjobb történetet.

Köszönjük a munkát minden írónak. Az olvasóknak pedig jó szórakozást kívánunk majd a történetekhez!



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése