Sziasztok!
Egy kis emlékeztetőt hagynék itt, hiszen a beküldési határidő már jócskán eltelt és ugyan szóltunk előtte 5 nappal minden versenyzőnek, sajnos nem látjuk, hogy jönnének a történetek.
Eddig összesen 4 versenyző küldte be időben, és mi azóta is várjuk a többit.
Egy kis emlékeztetőt hagynék itt, hiszen a beküldési határidő már jócskán eltelt és ugyan szóltunk előtte 5 nappal minden versenyzőnek, sajnos nem látjuk, hogy jönnének a történetek.
Eddig összesen 4 versenyző küldte be időben, és mi azóta is várjuk a többit.
Azonban a végtelenségig nem toljuk a beküldési határidőt. Szeptember 5-e éjfélig várunk, és aki addig nem teszi, az automatikusan kiesik a versenyből.
Azt még hozzátenném, hogy én meg szoktam tartani az ígéreteimet, de azt ne várja tőlem senki, hogy 6-8 beküldött történet esetében két írónak is ajándékot osszunk, mert az anyagi részét én vállaltam, és nem gondolnám fairnak a dolgot. Természetesen azt, akit a zsűri megszavaz, ő megkapja a tárgyat, de az olvasói nyertesnél igen is függ, hogy mennyi történet érkezik be.
Úgyhogy:
Kedves Írók!
Kérlek küldjétek be 5-e éjfélig a történetet. Ha még egy sor sincs belőle - mert van, akinek nem volt ideje -, akkor is meg lehet írni öt nap alatt egy OS-t, átnézni, leellenőrizni többször. Kivitelezhető, csak akarni kell.
Jó írást mindenkinek :3
